Szczenięta

Nowoczesny i efektywny,

blok szkoleniowy dla szczeniąt. "Sześciopak Szczeniaka" to mój autorski program 6 sesji treningowych + spotkania socjalizacyjne, opracowany i przygotowany na bazie mojej wiedzy i kilkunastu lat praktyki w szkoleniu szczeniąt. Program zawiera naukę wszystkich niezbędnych zachowań, pokazanych i wytłumaczonych tak, aby każdy opiekun mógł samodzielnie kontynuować trening w czasie między sesjami oraz po ukończeniu szkolenia.

Szkolenie psów wbrew pozorom nie skupia się tylko na pracy z psami a głównie z ich opiekunami. To opiekun jest odpowiedzialny za swojego psa a podczas szkolenia nauczy się jak go wychować, jak zadbać o jego potrzeby, jak nawiązać z psem trwałą, opartą na szacunku i zaufaniu więź a także jak nauczyć go podstawowych zachowań, które znacznie ułatwią im wspólne życie.

Program jest dostępny w wersji szkoleń indywidualnych, na które dojeżdżam do miejsca zamieszkania psa a także jako zajęcia grupowe na specjalnie przygotowanym, ogrodzonym placu.

Program jest przeznaczony dla szczeniąt w wieku 10 tygodni - 5 miesięcy.

Szkolenie szczeniąt

Zajęcia indywidualne

650 PLN Blok 6 sesji treningowych

120 PLN 1 sesja treningowa


Zajęcia trwają ok. 1 godz. Do ceny zajęć indywidualnych doliczany jest koszt dojazdu w przypadku zamieszkania poza miastem (1.50 zł/km)

Utworzony 2020-01-03 przez Henryk Poznajmy się 2076

Menu