Psy dorosłe

Szkolenie psów

dorosłych i dorastających, przejawiających braki posłuszeństwa, np. psy adoptowane czy psy bez wcześniejszego szkolenia. Każdego zdrowego psa, niezależnie w jakim jest wieku można nauczyć nowych zachowań! Tutaj dowiesz się, jak to zrobić. Podczas treningu Twój pies nie tylko nauczy się nowych komend, ale pokocha trening. Ty natomiast zyskasz wiedzę i umiejętności, które pomogą Ci lepiej zrozumieć Twojego czworonoga.

Szkolenie psów wbrew pozorom nie skupia się tylko na pracy z psami a głównie z ich opiekunami. To opiekun jest odpowiedzialny za swojego psa a podczas szkolenia nauczy się jak go wychować, jak zadbać o jego potrzeby, jak nawiązać z psem trwałą, opartą na szacunku i zaufaniu więź a także jak nauczyć go podstawowych zachowań, które znacznie ułatwią im wspólne życie.

Szkolenie psów dorosłych dostępne jest tylko w wersji zajęć indywidualnych, na które dojeżdżam do miejsca zamieszkania psa.

Szkolenie psów dorosłych

Szkolenie psów

450 PLN - Blok 4 sesji treningowych

120 PLN - 1 sesja treningowa

Zajęcia trwają ok. 1 godz. Do ceny zajęć indywidualnych doliczany jest koszt dojazdu w przypadku zamieszkania poza miastem (1.50 zł/km)

Utworzony 2020-01-02 przez Henryk Poznajmy się 1336

Menu